Головна

У нелегкий вік нових технологій і швидкостей незамінним помічником залишається Ваш автомобіль. І ніщо так не покращує вигляд автомобіля, не підвищує стилістику і перетворює його зовнішній вигляд, як РАМКИ під номерні знаки.

Оригінальний яскравий напис на автомобільній рамці зробить її більш стильною і відповідною останнім традиціям в сфері дизайну.

Крім того, РАМКА номера з Вашою рекламою може стати ефективною частиною фірмового стилю Вашої компанії. Адже автомобіль постійно пересувається, а значить, і Ваша реклама знаходиться в постійному русі.

РАМКА номера - універсальний носій рекламної інформації, за яку не потрібно весь час платити, і гарантовано працює день за днем.

Перебуваючи біля витоків використання даної продукції в Україні, наша компанія всебічно враховує смаки та вимоги наших клієнтів.

Для нас немає нічого неможливого!

Ми пропонуємо тільки високоякісні РАМКИ, виготовлені на передовому обладнанні з використанням новітніх технологій. Замовляючи АВТОМОБІЛЬНІ РАМКИ у нас, Ви отримуєте продукцію з перших рук, економлячи при цьому свої гроші і час. Наша компанія запропонує Вам РАМКУ під номерні знаки, відповідну за вартістю, дизайном і колірним рішенням.

Нашими клієнтами є не тільки відомі транспортні компанії, автосалони, магазини автозапчастин та автосервіси, але і торгові, комерційні організації, а також банківські, страхові, фінансові компанії, держструктури, промислові групи, окремі підприємці в усіх регіонах України. У наш час Авторамки - це ще і питання престижу. Ваш бренд стає впізнаваним і Ваша клієнтурна база збільшується з кожним днем.

ТОВ «ЛС-ПЛАСТ» є найбільшим в Україні постачальником РАМОК для номерних знаків. З 2001 року ми незмінно займаємо провідні позиції по використанню високоякісної продукції та професійного обслуговування.

Наші РАМКИ номерного знака мають універсальну комбінацію отворів і підходять для будь-якого типу автомобіля, не вимагаючи просвердлювання і додаткового кріплення.

Наша компанія пропонує Вам двокомпонентні авторамки.

Сама РАМКА виготовлена з поліпропілену, основною перевагою якого є гнучкість і стійкість до різних температурних режимів. Поле для нанесення написів виготовлено з полістиролу для того, щоб фарба, якою наноситься реклама, краще проникала в пластик. Даний вид РАМКИ дуже зручний у використанні, так як нижня планка, що відкидається, дозволяє виробляти монтаж і демонтаж автономеру без додаткових зусиль і не вимагає деформації номера.

Рамки з шовкотрафаретним друком

Рекламні написи на номерну РАМКУ наносяться методом шовкографії. Цей найдешевший вид друку виконується спеціальними фарбами проникаючої дії, що дає гарантію якості і стійкості написів до впливу хімічних реагентів, температурних перепадів, атмосферних опадів, активного сонячного випромінювання.

Наші професійні дизайнери протягом 1-2 годин зроблять розробку макету, з огляду на Ваші побажання і пропонуючи кілька найбільш прийнятних для Вас варіантів.

Висококваліфіковані фахівці виготовлять Ваше замовлення до 10 робочих днів з моменту затвердження макету.

G Analytics
Рамки під номерні знаки. Авторамка. Рамка для номеру. Номерна табличка
сайт сделан компанией студии веб дизайна